Fundacja EX LEGE - Wirtualna adopcja - Lalka

Lalka od zawsze nie miała łatwo w życiu. Moment w którym się o niej dowiedzieliśmy był dla niej tragicznym okresem - koszmarne życie i nieleczona choroba. Po otrzymaniu zgłoszenia szybko udaliśmy się na miejsce, aby ją ratować. Udało się! Kilka operacji, odpowiednia opieka i Lalka zaczęła żyć pełnią życia. Mijały jednak dni, miesiące, lata... Mimo opieki wolontariuszy nie znalazł się nikt, kto chciałby podarować jej dom. Nikt nawet o nią nie pyta ... Bo po co komu duży starszy pies? Utrzymanie olbrzyma to spore wydatki, już samo wyżywienie jest kosztowne.

Nagle pewnego dnia zadzwonił telefon. W słuchawce rozległ się ciepły kobiecy głos, po chwili padło pytanie o adopcję wirtualną Lalki. Radość była wielka! Ucieszyliśmy się, że ktoś wybrał właśnie ten jakże uroczy ale i sędziwy pysk. Radość była jeszcze większa, gdy wyszło na jaw, że tym Kimś okazała się mała WIELKA 6-letnia dziewczynka!

Dziękujemy Oliwii Musiedlak i jej wspaniałej mamie za ten szlachetny gest.

Zachęcamy Państwa do takiej formy pomocy, pomóżmy tym niechcianym i zapomnianym...