Fundacja EX LEGE - Odeszły za Tęczowy Most

Strona używa ciasteczek (cookies).


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Fundacja Ex Lege  

krs160

 

  Nasze aukcje na Allegro

  sklep 160 1

  Fanimani

safe animal 160x256

dla zwierzaka 160

Newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi

Kochani, Święta to czas refleksji...dojrzeliśmy do tego aby podzielić się z Wami ciężką decyzją jaka byliśmy zmuszeni podjąć kilka dni temu... Pomogliśmy Tuni przejść za Tęczowy Most. Niestety wieloletnie zaniedbania sprawiły, że nie mogliśmy już zapanować nad jej cierpieniem związanym ze zwyrodnieniami oraz wciąż powiększającym się nieoperacyjnym guzem śledziony. Jedyne co mogliśmy dla niej zrobić to te kilka godnych miesięcy życia pod naszą opieką i pomoc w bezbolesnym odejściu.

 

Dziś nasze serca rozpadły się na milion kawałków...

Fingo zasnął na zawsze. Mimo wielkiego wysiłku i zaangażowania pomoc dla niego przyszła za późno. Czujemy złość i bezsilność. Dlaczego dowiedzieliśmy się o Fingo i Bonusie tak późno??? Dlaczego ich dramat trwał tak długo???
Fingo, czy to możliwe, że czułeś, że to już kres Twoich sił i postanowiłeś choć na chwilę zawalczyć, aby mógł się w końcu pojawić uśmiech na naszych zafrasowanych twarzach? Bo jak inaczej tłumaczyć chwilowe polepszenie Twojego stanu? Podobno ludzie i zwierzęta przed śmiercią otaczani są jakąś niezwykłą energią, która przygotowuje ich do przekroczenia Tęczowego Mostu...

Czytaj więcej...

 
Szanowni Państwo, mamy niestety bardzo przykre wieści ..
W dniu dzisiejszym została wykonana tomografia komputerowa oraz USG głowy. Badania te potwierdziły straszną diagnozę - bardzo zaawansowane wodogłowie. Stan Oriona z dnia na dzień się pogarszał. Jedyne co mogliśmy dla niego zrobić to próbować go ratować, jednak dzisiejsze badania zadecydowały o konieczności w udzieleniu mu pomocy, by mógł odejść godnie i bez cierpienia. Po konsultacji z kilkoma lekarzami postanowiliśmy nie wybudzać go z narkozy...

Czytaj więcej...

Wierzyliśmy, że wolontariusze i lekarze uratują Lilli... Czasami jednak pomoc przychodzi za późno... Tak było tym razem, nie zdążyliśmy uratować Jej wyniszczonego ciałka.
Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, że daliście jej możliwość walki o ten cenny dar, jakim jest życie.
Śpij spokojnie maleńka. Do zobaczenia za Tęczowym Mostem...

facebook logo twitter logo youtube logo instagram logo