Fundacja EX LEGE - Orion

Szanowni Państwo, mamy niestety bardzo przykre wieści ..
W dniu dzisiejszym została wykonana tomografia komputerowa oraz USG głowy. Badania te potwierdziły straszną diagnozę - bardzo zaawansowane wodogłowie. Stan Oriona z dnia na dzień się pogarszał. Jedyne co mogliśmy dla niego zrobić to próbować go ratować, jednak dzisiejsze badania zadecydowały o konieczności w udzieleniu mu pomocy, by mógł odejść godnie i bez cierpienia. Po konsultacji z kilkoma lekarzami postanowiliśmy nie wybudzać go z narkozy...

Serce pęka w takich sytuacjach, tym razem walkę wygrała choroba... Pozostaje nam jedynie pocieszać się faktem, że odszedł otoczony czułością wolontariuszy i nie był w tym momencie pozostawiony sam sobie.
Dziękujemy Państwu za wiarę i wsparcie, które dało choć cień szansy na lepsze jutro.