Fundacja EX LEGE - Orientalna Cleo szuka domu

Piękna czarna kotka z puszystym ogonem i dużym uszami szuka odpowiedzialnego domu. Cleo może zamieszkać w domu z innymi kotami czy nawet psami. Ma niespełna dwa lata. Jest drobną łagodną kocicą. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jest bardzo ruchliwa więc ciężko zrobić zdjęcie, które odzwierciedli jej orientalną urodę. Obecnie przebywa pod opieką Fundacji EX LEGE. Kotka szuka domu niewychodzącego.
Cleo przebywa w Lublinie.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.