Fundacja EX LEGE - Żaneta i Helmut

Strona używa ciasteczek (cookies).


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Fundacja Ex Lege  

krs160

 

  Nasze aukcje na Allegro

  sklep 160 1

  Fanimani

safe animal 160x256

dla zwierzaka 160

Newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi
Żaneta i Helmut - psy, które w pseudohodowli połączyła niezwykła przyjaźń. Ona - wyniszczona porodami, z pociętym od cesarskich cięć brzuchem, mimo młodego wieku wygląda na dużo starszą. On - z powodu wieloletnich zaniedbań jest praktycznie niewidomy.

 

Helmut z powodu swojej ułomności momentami czuje się zagubiony ale dzięki swojej czułej towarzyszce uspokaja się i czuje się bezpieczny. Szczęście w nieszczęściu, że te psy mogły w dotychczasowym życiu liczyć chociaż na siebie.
Obecnie w domu tymczasowym Fundacji, dbamy o nie jak tylko możemy. Są leczone i regularnie odwiedzają lekarza weterynarii. Obiecaliśmy im, że już nikt nigdy ich nie skrzywdzi i postaramy się znaleźć im wspólny dom.
Każda wizyta, leki, zaplanowane zabiegi to dla nas olbrzymie koszty dlatego prosimy Państwa o nawet drobne wpłaty na rozpoczęcie dla nich nowego życia.

Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie dowozimy zwierząt.

facebook logo twitter logo youtube logo instagram logo