Fundacja EX LEGE - Laga

Laga to ok. 2 letnia, wysterylizowana suczka w typie husky. Suczka jest trójłapkiem, nie posiada tylnej prawej nogi, jednak w żaden sposób nie przeszkadza jej to w poruszaniu się, radzi sobie świetnie. Laga jest psem domowym, poszukujemy dla niej domu z ogrodem u osoby znającej specyfikę rasy.

Suczka zachowuje całkowitą czystość w domu, sygnalizuję potrzebę wyjścia na dwór, nie niszczy, dogaduje się z innymi psami, koty toleruje w obecności opiekuna, uwielbia wylegiwać się na kanapie i bawić piszczącymi zabawkami. Laga uwielbia jazdę samochodem, ładnie chodzi na smyczy, jest nieufna do obcych osób. Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.