Fundacja EX LEGE - Ruda

Ruda to około 2-letnia sunia, waży ok 8 kg. Mimo swojego młodego wieku miała już szczeniaki - co się z nimi stało? Nie wiadomo. To pogodna, bardzo uległa w stosunku do ludzi suczka. Nie przejawia agresji. W momencie zagrożenia kładzie się na ziemi i przewraca się do góry brzuchem. W stosunku do małych psów, kotów i dzieci jej zachowanie zasługuje na medal, jeśli chodzi o duże psy – bardzo się ich boi.

Ruda jest zdrowa, zabezpieczona przeciwko pasożytom zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym i lada dzień zostanie zaczipowana oraz poddana zabiegowi sterylizacji.
Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.