Fundacja EX LEGE - Sara - labrador / golden szuka domu

Przesympatyczna młoda sunia szuka dobrego domu. Sara trafiła pod opiekę Fundacji EX LEGE z koszmarnych warunków. Mieszkała na łańcuchu i była bardzo wychudzona. Suczka wygląda zupełnie jak labrador ma też charakter tej rasy kocha zabawę, ludzi i inne zwierzęta. Może zamieszkać z psami a nawet kotami. Jej mama to wspaniała i zrównoważona sunia rasy golden retriever, która również przebywa pod naszą opieką.

Sara ma 1,5 roku i na pewno będzie wspaniałym kompanem dla osoby, która zdecyduje się dać jej dom.
Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Szukamy jej tylko odpowiedzialnej rodziny.
Nie dowozimy zwierząt. Sunia przebywa w Lublinie.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.