Fundacja EX LEGE - Saba - golden retriever

Saba to przesympatyczna i spokojna sunia, która w drodze interwencji trafiła pod opiekę Fundacji EX LEGE. Była skrajnie zaniedbana, teraz wraca do formy. To bardzo zrównoważony i poczciwy pies, jest inteligentna i będzie świetnym przyjacielem dla miłośnika rasy lub spokojnej osoby. Obecnie mieszka w domku z ogrodem, nie niszczy i zachowuje czystość.

Saba akceptuje psy i koty. Ma pozytywny stosunek do dzieci. Pięknie jeździ autem.
Szukamy odpowiedzialnego, dobrego domu dla tej siedmioletniej a nawet starszej wspaniałej suczki. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Nie dowozimy zwierząt. Sunia przebywa w Lublinie

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.