Fundacja EX LEGE - Blacky

Blacky to pogodny 2-letni malutki samiec. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Potrafi załatwiać się na dworze, nie ma problemu z utrzymywaniem czystości w domu.
Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, skupia uwagę na opiekunie.

Jazda samochodem nie sprawia mu większego problemu, wręcz przeciwnie bardzo ją lubi.Jest bardzo przyjazny do dzieci,dogaduje się również z czworonogami. Obecnie mieszka z psami i kotami. Jeśli zostaje sam w domu zachowuje spokój, nie psoci i nie szczeka.Piesek nadaje się dla spokojnej osoby.
Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.