Fundacja EX LEGE - Goofy

Goofy to ok 3-miesięczny szczeniak. To pogodny, wesoły i rozbrykany psiak, choć wykazuje lęki w stosunku do niektórych zachowań, jednak przy odpowiednim podejściu szybko można "naprostować" jego psychikę. Jego mama była prawdopodobnie w typie owczarka niemieckiego, choć on sam będzie raczej średnim psem. Z kotami i małymi psami lubi się bawić, w stosunku do dzieci również nie wykazuje agresji.

Goofy jest zdrowy, zabezpieczony przeciwko pasożytom zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym i lada dzień zostanie zaczipowany i zaszczepiony.
Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.