Fundacja EX LEGE - Kotka z ulicy Krańcowej

Znaleziona pomiędzy pędzącymi autami ! Pilnie poszukuje domu stałego/tymczasowego inaczej trafi do schroniska.

3 sierpnia 2017 r. w okolicy ul. Krańcowej w Lublinie znaleziono maleńką wygłodniałą kotkę. Z relacji okolicznych mieszkańców wynika, że została porzucona. Cudem uniknęła śmierci pod kołami samochodów, po jej zachowaniu widać, że była atakowana przez psy Kotka jest oswojona.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.