Fundacja EX LEGE - Dolly

Dolly to wspaniała, inteligentna i zrównoważona sunia, która była zaniedbywana przez poprzednich właścicieli dlatego trafiła do Fundacji EX LEGE. Obecnie nabiera ciała, została wykąpana i otoczona opieką weterynaryjną.

Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jest odrobaczona, zaszczepiona, zabezpieczona od pasożytów zewnętrznych i zaczipowana. To wspaniały pies dla miłośnika rasy. Delikatna dla swojej rodziny ale skutecznie odstraszy intruza.
Dolly nie przepada za innymi suczkami, dogada się z samcem a nawet kotami.
Przemyśl chęć adopcji naprawdę dobrze i wtedy skontaktuj się z naszą Fundacją.
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.