Fundacja EX LEGE - Poszukiwany WSPÓLNY dom

krs160

Jeśli znasz charakter tej rasy, kochasz psy, mieszkasz w Lublinie lub jego bliskiej okolicy, przemyśl chęć adopcji naprawdę dobrze i ewentualnie wtedy skontaktuj się z Fundacją EX LEGE.
Nie dowozimy zwierząt.

Warunkiem adopcji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Żaneta i Helmut to dwa cudowne mopsy po przejściach w wieku 3 - 5 lat. Nie maiły łatwego życia przez co do dnia dzisiejszego są bojaźliwe. Żyły w skandalicznych warunkach w pseudohodowli. Obecnie znajdują się pod opieką Fundacji EX LEGE. To kochana i mądre psy akceptujące psy i koty. Mogą zamieszkać w domu z ogrodem jak i w bloku (preferowany domek z ogrodem w spokojnej okolicy). Szukamy dla nich spokojnego domu u miłośnika rasy. Obecnie psy są już wyleczone, Helmut jest wykastrowany. Samiec praktycznie nie widzi ale świetnie sobie z tym radzi. Żanetka czeka na zabieg sterylizacji. Psiaki są łagodne, nie wykazują agresji. Osoba chcąca dać im dom musi zdawać sobie jak kosztowne jest utrzymanie tej rasy.
Żaneta i Helmi na pewno odwdzięczą się całym psim sercem za podarowanie im WSPÓLNEGO ciepłego domu.
Będziemy wdzięczni za wsparcie każdego rodzaju dla tych biedaków.