Fundacja EX LEGE - Akcje

Strona używa ciasteczek (cookies).


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Fundacja Ex Lege  

krs160

 

  Nasze aukcje na Allegro

  sklep 160 1

  Fanimani

safe animal 160x256

dla zwierzaka 160

Newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi
W nasze działania na rzecz pokrzywdzonych zwierząt włączyły się Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świdnik. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zbiórek w Leśnictwach: Chmiel, Krzczonów, Milejów, Niedrzwica, Radawiec, Siostrzytów, Skrzynice, Stary Gaj, Świdnik, Zemborzyce, Borek, w ramach AKCJI WRZUĆ NAKRĘTKĘ DLA ZWIERZAKA oraz ZBIÓRKA MAKULATURY NA RZECZ PODOPIECZNYCH FUNDACJI EX LEGE.

Czytaj więcej...

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE ma przyjemność zaprosić Państwa już w przyszłą niedzielę 9 października 2016 w godz. 10.00 – 18.00 do Atrium Felicity przy Al. Wincentego Witosa 32 w Lublinie na wspaniałe pro-zwierzęce wydarzenie ZWIERZOLUBLIN 2016, które zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina.
Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, TVP 3 Lublin, Radio Centrum oraz lublin112.pl objęli wydarzenie patronatem medialnym.

Czytaj więcej...

Dzisiaj w sklepie zoologicznym Leopardus mieszczącym się w C.H. E. Leclerc w Lublinie odbyła się nasza cykliczna akcja NIE KUPUJ, ADOPTUJ! W trakcie akcji była możliwość adopcji podopiecznych Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Naszym wolontariuszom towarzyszyły psiaki i kociaki szukające domów.

NIE KUPUJ, ADOPTUJ!

Czytaj więcej...

Dzień Kozubszczyzny to kolejna sposobność, która umożliwiła nam dotrzeć do mieszkańców lubelskiej Gminy Konopnica z naszą misją. Dzięki zaproszeniu Pani Sołtys Marii Włodarczyk oraz Rady Sołeckiej nasi wolontariusze mieli okazję odpowiedzieć na wiele pytań z zakresu dobrostanu zwierząt, ich praw oraz potrzebie sterylizacji, a także adopcji zwierząt w potrzebie. Dziękujemy serdecznie za gościnę!

Czytaj więcej...

Nasi wolontariusze popierają działania, które mają na celu zakończenie okrutnego procederu jakim jest rzeź psów i kotów w Chinach.
STOP YULIN!!!

Informujemy, że Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świdnik organizuje w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 r. ZBIÓRKĘ MAKULATURY oraz NAKRĘTEK dla naszych podopiecznych. Dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na pokrycie kosztów leczenia i utrzymania ratowanych przez nas zwierząt.

Czytaj więcej...

Zapraszamy serdecznie w dniu 5 czerwca 2016 r. w godz. 10.00-16.00 do sklepu zoologicznego Leopardus mieszczącego się w C.H. E. Leclerc w Lublinie na naszą cykliczną akcję NIE KUPUJ, ADOPTUJ!, gdzie będą Państwo mieli możliwość adopcji podopiecznych Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Zapraszamy!

 

 

Czy zechcecie się Państwo do nas przyłączyć? Razem możemy więcej!

Fundacja EX LEGE zaprasza Państwa do udziału w zbiórce makulatury. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na naszych podopiecznych.
Aby ułatwić Państwu decyzję o udziale w akcji, zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami na naszej witrynie internetowej: www.fundacjaexlege.pl

Prosimy o zgłaszanie deklaracji zbiórki makulatury na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez kontakt telefoniczny pod nr tel.: 690-280-455.

Czytaj więcej...

facebook logo twitter logo youtube logo instagram logo