Fundacja EX LEGE - Dzień Kozubszczyzny

krs160

Dzień Kozubszczyzny to kolejna sposobność, która umożliwiła nam dotrzeć do mieszkańców lubelskiej Gminy Konopnica z naszą misją. Dzięki zaproszeniu Pani Sołtys Marii Włodarczyk oraz Rady Sołeckiej nasi wolontariusze mieli okazję odpowiedzieć na wiele pytań z zakresu dobrostanu zwierząt, ich praw oraz potrzebie sterylizacji, a także adopcji zwierząt w potrzebie. Dziękujemy serdecznie za gościnę!

Tego dnia wolontariuszom EX LEGE towarzyszył nasz serdeczny przyjaciel Frambos Club K-9, który już od kilku lat zaszczyca nas swoim charytatywnym wsparciem, w celu rekomendacji naszej inicjatywy spędzania aktywnego czasu ze swoim pupilem w formie zajęć sportowych. Swoje nieprzeciętne umiejętności prezentował Tomasz Wlizlo z nietuzinkową suczką Odri. Dziękujemy serdecznie!