Fundacja EX LEGE - Podziękowania za zbiórkę nakrętek

krs160

W nasze działania na rzecz pokrzywdzonych zwierząt włączyły się Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świdnik. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zbiórek w Leśnictwach: Chmiel, Krzczonów, Milejów, Niedrzwica, Radawiec, Siostrzytów, Skrzynice, Stary Gaj, Świdnik, Zemborzyce, Borek, w ramach AKCJI WRZUĆ NAKRĘTKĘ DLA ZWIERZAKA oraz ZBIÓRKA MAKULATURY NA RZECZ PODOPIECZNYCH FUNDACJI EX LEGE.

Środki uzyskane ze sprzedaży wymienionych surowców wtórnych zostały przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia i utrzymania naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w w/w akcjach, przekazując nakrętki i makulaturę w siedzibach Nadleśnictwa. Informujemy, że Nadleśnictwo Świdnik zakończyło prowadzenie zbiórek.