Fundacja EX LEGE - Podziękowania

Mali miłośnicy zwierząt, uczęszczający do Przedszkola Niepublicznego Daszek w Lublinie włączyli się do akcji charytatywnej ZWIERZOPOMAGACZ, zorganizowanej na rzecz ratowanych przez nas zwierząt. Społeczność Przedszkola, jako formę udziału w akcji wybrała zbiórkę pod hasłem Wrzuć Nakrętkę dla Zwierzaka. Po miesięcznym udziale Przedszkolaków w akcji otrzymaliśmy 20 kg nakrętek. Serdecznie dziękujemy.

Dzięki zaangażowaniu wspaniałych nauczycieli z Zespołu Szkół w Piaskach otrzymaliśmy kolejne wsparcie. Społeczność tej szkoły wzięła udział w Akcji „ZWIERZOPOMAGACZ”, łącząc zabawy andrzejkowe i mikołajkowe ze zorganizowaniem pomocy potrzebującym zwierzętom i przekazując dary rzeczowe: żwirek, legowiska, karmy, smycz oraz koce. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Uczniom, Rodzicom i Wychowawcom.

Czytaj więcej...