Fundacja EX LEGE - Podziękowania dla Przedszkola nr 35 w Lublinie

Nasi podopieczni otrzymali pomoc, dzięki Dyrekcji, Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom z Przedszkola nr 35 w Lublinie, które po raz drugi wzięło udział w Akcji Wesprzyj Złotówką Zwierzoprzyjaciela. Dzieci poznały historie z życia ratowanych przez nas zwierząt, słuchając opowiadań oraz oglądając prezentację multimedialną. Aktywnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w ramach Akcji, wykazując się empatią i zaangażowaniem.

Zajęcia prowadzone z dziećmi zaowocowały m.in. podjęciem przez jedną z rodzin decyzji o adopcji wirtualnej, pozostającej pod naszą opieką suczki Lalki, od dawna bezskutecznie wypatrującej kochającego właściciela, który zabrałby ją do domu stałego. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość dla zwierząt i przekazanie kwoty 349 zł 90 gr na pokrycie kosztów ich leczenia i utrzymania.