Fundacja EX LEGE - Patronaty

Miło nam poinformować, że Fundacja EX LEGE objęła patronatem Ogólnopolską Konferencję Naukową "Ochrona różnorodności biologicznej zwierząt– aspekty regionalne, europejskie i międzynarodowe", której organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Ochrony Zwierząt UMCS.
Konferencja będzie miała miejsce w dniu 31 marca 2017 roku na wydziale Prawa i administracji UMCS.

Miło nam poinformować, iż Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE objęła Patronatem seminarium Animal Welfare Dobrostan i Zdolności do Odczuwania u Zwierząt prowadzone przez Profesora Dobrostanu w Cambridge University, Department of Veterinary Medicine, Centre for Animal Welfare and Anthrozoology Donalda Broom'a, autora wielu książek i publikacji naukowych o dobrostanie i zachowaniach zwierząt, które odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2016 r. w Warszawie.

Czytaj więcej...