Fundacja EX LEGE - Seminarium Animal Welfare Dobrostan i Zdolności do Odczuwania u Zwierząt

Strona używa ciasteczek (cookies).


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Fundacja Ex Lege  

 

  Nasze aukcje na Allegro

  sklep 160 1

  Fanimani

safe animal 160x256

dla zwierzaka 160

Newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi
Miło nam poinformować, iż Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE objęła Patronatem seminarium Animal Welfare Dobrostan i Zdolności do Odczuwania u Zwierząt prowadzone przez Profesora Dobrostanu w Cambridge University, Department of Veterinary Medicine, Centre for Animal Welfare and Anthrozoology Donalda Broom'a, autora wielu książek i publikacji naukowych o dobrostanie i zachowaniach zwierząt, które odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2016 r. w Warszawie.

Gorąco zachęcamy Państwa, a w szczególności organizacje, których statutowym celem jest ochrona zwierząt do udziału w seminarium. Podczas wykładów omawiane będą zagadnienia dotyczące dobrostanu zwierząt towarzyszących i innych, padną także odpowiedzi na pytania czym jest dobrostan, jakie są jego źródła i powiązania ze zdolnościami do odczuwania, poznawczymi, emocjami i świadomością. Poruszone zostaną również tematy związane z oceną dobrostanu i narzędziami pomocnymi w tym procesie oraz zjawiska powiązane jak okrucieństwo, zaniedbywanie i ludzkie postawy moralne. Prezentowane będą zagadnienia związane z edukacją o dobrostanie, obecnością zwierząt w społeczeństwie oraz międzynarodowymi perspektywami dotyczącymi dobrostanu.

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jako Patron przedsięwzięcia oferuje opiekę logistyczną osobom/organizacjom z terenu woj. lubelskiego. Kontakt w tej sprawie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły seminarium tutaj: http://www.akademiaedukacyjna.pl/animal-welfare-dobrostan-i…

facebook logo twitter logo youtube logo instagram logo