Fundacja EX LEGE - Dary rzeczowe

W naszych domach tymczasowych jest stałe zapotrzebowanie na pewne dobra rzeczowe, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą:

• karma sucha i mokra dla psów i kotów – z racji jednak tego, że pod naszą opieką przebywają zwierzęta często bardzo chore i niedożywione, potrzebujące dobrze zbilansowanej diety, zwracamy Państwa uwagę na karmę jak najlepszej jakości, tj. z największą zawartością mięsa, a najmniejszą ilością zbóż. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się karmy marki ACANA, ORIJEN, HILL'S, PURIZON, PURINA PRO PLAN, TASTE OF THE WILD, ROYAL CANIN, BOSCH. ARION, BRIT.

• leki i suplementy dla psów, kotów i koni – np.:

- ARTHROFOS/ARTHROFLEX/APTOFLEX (suplement diety wet.)

- APTO-­FLEX – syrop (suplement diety)

- ZENTONIL (suplement diety)

- preparaty zawierające probiotyki (LAKCID, TRILAC, MULTILAC, BIOTYK, ACTILAC lub inne)

- TRIBIOTIC maść

- węgiel aktywny (CARBO MEDICINALIS, CARBOSAL)

- preparaty z kwasami omega­3, omega­6 (olej z wiesiołka, ogórecznika, winogron,

- OEPAROL, OMEGA 3­6­9)

- Rivanol (RIVANOLUM)

- ESPUMISAN (kapsułki, krople)

- HEPATIL

- ESSENTIALE FORTE

- kompresy jałowe i niejałowe

- podkłady higieniczne (SENI)

- OCTENISEPT

• żwirek dla kotów, kuwety

• środki na pchły i kleszcze (krople FIPREX, FLEVOX, FRONTLINE, obroże KILTIX, SABUNOL)

• środki do utrzymania czystości w szpitalu – płyny odkażające typu Domestos, ręczniki papierowe lub lignina, mopy i wiadra, worki na śmieci

• koce i ręczniki dla zwierząt przebywających w szpitalu

• akcesoria dla zwierząt – smycze, obroże, szelki, posłania, adresatki

• budy dla psów, domki dla kotów

• kennele i klatki transportowe

Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość i zechciałby przekazać nam te lub inne dobra rzeczowe, możecie w pierwszej kolejności skonsultować i umówić się z nami pisząc maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zrobić wysyłkę bezpośrednio na adres do doręczeń:

Fundacja EX LEGE
ul. Elizy Orzeszkowej 4
20­-435 Lublin

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!