Max

Max 😍 SZUKA DOMU!

🐶 Max ma zaledwie 1,5 roku i jak na młodego psa w typie rasy yorkshire terrier przystało jest bardzo energicznym psem. Uwielbia spacery, zabawy, a do tego jest strasznym przytulasem. 🤗

Max był bity 😞 i do tej pory boi się gwałtownych ruchów ręki. Obecnie mieszka w domu z innymi psami. Na spacerze z nimi bywa nadpobudliwy, jednak, gdy wychodzi sam bardzo rzadko mu się to zdarza.

🏡 Max grzecznie zostaje sam w domu, nie niszczy, a swoje potrzeby załatwia na dworze.

Coraz ładniej chodzi na smyczy, choć czasem jeszcze potrafi szarpnąć. Lubi bawić się z innymi psami jednak zdarzają się wyjątki. 🕊️ Uwielbia ganiać gołębie, więc na wieś się raczej nie nadaje. Nie przepada za małymi dziećmi.

Max jest wykastrowany, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznych oraz wewnętrznym i zaszczepiony.

➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

☎514 222 668