Miki

Miki to ok. 5-letni, malutki (waży niecałe 8 kg) piesek, który całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, bez dachu nad głową. W dniu interwencji oplatał go wżynający się w jego małe ciało ciężki łańcuch.

Z początku bardzo przestraszony, po kilku dniach w domu tymczasowym dał się poznać jako bardzo łagodny, wesoły i delikatny piesek.

Miki może zamieszkać z innymi zwierzętami. Z uwagi na jego przeszłość, może potrzebować chwili, żeby przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Szuka domu, gdzie zostanie otoczony ciepłem i bezwarunkową miłością.

Miki jest wykastrowany, zaszczepiony i oznakowany mikroczipem.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Lublinem.

Ważne!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje[małpa]fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.